Ćwiczymy mówienie.

Wzbogacamy słownictwo.

Żegnamy się z "intermediate"
i odważnie wypływamy na szerokie wody.

Cześć,
jestem Ela.
Uczę angielskiego
dla zaawansowanych.

#1

Ciekawy, prawdziwy kontekst

Język to nie tylko słówka i gramatyka, ale świat, który nas otacza. Zjawiska kulturowe i społeczne, bieżące wiadomości, trendy w biznesie. Moje lekcje opieram o amerykańskie i brytyjskie artykuły prasowe i blogowe, fragmenty filmów i seriali oraz filmy na YouTube. Uczymy się prawdziwego języka i poruszamy tematy, które nas dotyczą. Rozmawiamy o świecie, dyskutujemy. Tak jak w kawiarni z przyjaciółmi.

#2

Głośno i odważnie

Mówimy, mówimy, mówimy. I powtarzamy.  Głośno i odważnie. Tylko wtedy nasz bierny angielski  zamienia się w angielski czynny,  a właściwe słowa i zwroty przychodzą do głowy w odpowiednim momencie. Jakich poleceń nadużywam na lekcjach?  “Could you repeat that?” oraz “Please say it out loud.”  

#3

Mówimy i powtarzamy

Czy mówiłam już, że powtarzanie na głos jest ważne? Nie tylko podczas lekcji, ale również samodzielnie. Tak jak w prawdziwym życiu, język musi do nas wracać. Wtedy wszystko zapamiętujemy. Dlatego moi uczniowie mają dostęp do wszystkich materiałów z lekcji wraz z interaktywnymi ćwiczeniami. Nic Ci nie umknie, wszystko zapamiętasz.

Saturday Morning Lessons

SML Speaking Club

Na taką nauczycielkę – przewodniczkę jak Ela czekałam od lat. Lekcje są dla mnie radością, na którą czekam za każdym razem. Metoda Eli wzbudza moją ciekawość i zaangażowanie oraz motywuje mnie do samodzielnych poszukiwań słówek i zdań. Dzięki narzędziu Anki mogę powtarzać ciekawy materiał w trakcie tygodnia, a Saturday Morning Lessons przygotowywane przez Elę to obowiązkowa pozycja na weekend. W ciągu zaledwie kilku miesięcy mój zasób słów powiększył się wielokrotnie, a ja znalazłam w sobie odwagę na mówienie. Gorąco polecam Elę i jej metodę!
Aleksandra Pogorzelska
Psycholożka biznesu i wykładowczyni akademicka
Elu, ogromnie się cieszę, że się o Tobie dowiedziałam! Wniosłaś dużo świeżości w moją naukę angielskiego! A dodatkowo w życie - inspirujące tematy i mówcy 🙂
Katarzyna Ponikiewska
Environmental Specialist, miłośniczka gór i pilatesu
Znalezienie odpowiedniego kursu językowego nie jest proste. Jest mnóstwo ofert na rynku. Próbowałam wielu "trial lessons." Któregoś dnia przeglądając FB trafiłam na Saturday Morning Lessons. Zapisałam się, i tak się zaczęła moja przygoda z Elą. Ela to miła, ciepła, otwarta, wesoła osoba, z mnóstwem pomysłów na ciekawe zajęcia. Mogłabym się rozpisywać.Ten kurs to po prostu strzał w dziesiątkę.
Maja Motylewska
Mom-of-two 🙂 Former athlete
Jestem pod wielkim wrażeniem pomysłu na prowadzenie zajęć z języka angielskiego przez Elę. Ela jest profesjonalistką z wielką pasją. Nie tylko świetnie przekazuje wiedzę ale też buduje dobre relacje, co znacząco przekłada się na chęć do nauki. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Eli za efekty, jakie wspólnie wypracowałyśmy.
Jolanta Cichórz
Process engineer
Nie pamiętam jak odkryłam English out Loud. Wiem tylko, że żałuję że tak późno. Pierwsze pytanie jakie podekscytowana zadałam Eli po pierwszej lekcji - Ela, czy znasz kogoś kto uczy tak jak ty innych języków obcych? Ja chcę już tylko uczyć się tą metodą. No właśnie ta metoda. Zachwyca mnie, inspiruje i energetyzuje. Nie ma nudy. Oglądamy video, poznajemy nowe zwroty. Powtarzamy je i od razu uczymy się je aktywnie zastosować. Tak, by nowe słowo znalazło odpowiedni kontekst i zostało kilkakrotnie powtórzone. W przyjacielskiej atmosferze poruszając różne tematy - za każdym dowiaduję się czegoś ciekawego i zawsze kończę z ciekawą refleksją. Lekcje są na platformie, wiec moge do nich wracać kiedy chcę. Mam też Anki-cards dostępne na telefonie. Polecam też grupowe lekcje. Motywacja nauki w grupie wzrasta. Oj wzrasta wzrasta. Sprawdziłam to na sobie :)))
Ela Poszumska
Trenerka uważności i współczucia