W sobotę,
przy porannej kawie,
mówimy po angielsku!

Zapisz się na Saturday Morning Lessons, a w każdą sobotę rano w swojej skrzynce mailowej otrzymasz bezpłatną lekcję, która z marszu zachęci Cię do mówienia po angielsku:) Tylko praktyczna nauka i tylko prawdziwy angielski, bez zbędnej teorii i marnowania czasu.

.

Chcesz zobaczyć, jak wyglądają Saturday Morning Lessons?

Zapisz się już teraz, a od razu otrzymasz dostęp do jednej z ostatnich lekcji.

* Usługa newslettera świadczona jest zgodnie z Regulaminem newslettera. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.

Saturday Morning lessons to rewelacyjne narzędzie, które świetnie dopełnia moje zainteresowanie angielskim. Pani Ela systematycznie wysyła za pomocą newslettera opracowane lekcje, które od ogółu do szczegółu pomagają zapoznać się ze słowami/frazami/idiomami w codziennych sytuacjach. Nie dość, że uczymy się kontekstu użycia danego słówka, to słyszymy jak je wypowiada native speaker, a potem, co działa najlepiej wg mnie, sami się sprawdzamy- wypowiadając je na głos. Moja motywacja jest podtrzymywana od wielu miesięcy na bardzo dobrym poziomie i z każdej lekcji na lekcję zapamiętuję coraz więcej! Bardzo polecam English Out Loud!
Monika Kozioł
Te lekcje pokazują, że angielski żyje i że służy do realnej komunikacji. To, że powołujesz się na słowa/zwroty wypowiadane przez native'ow, sprawia, że nie mam poczucia, że uczę się formalnego, skostniałego, antycznego angielskiego "dla obcokrajowców". Nareszcie!!! Podoba mi się też nacisk na wypowiadanie zdań głośno.
Kasia
Lekcje zawsze dotyczą aktualnych tematów, o których można podyskutować z anglojęzycznymi znajomymi.
Daria Frank
Odpowiednia porcja, w sam raz do kawy 🙂
Małgorzata Lusar
Dobór tematów jest SUPER, a przed dodatkami w postaci filmików po prostu padam na kolana. No i jeszcze te ćwiczenia utrwalające słownictwo! MISTRZOSTWO ŚWIATA!
Grażyna Kubiś
Saturday Morning Lessons przygotowywane przez Elę to obowiązkowa pozycja na weekend.
Aleksandra Pogorzelska
Psycholożka biznesu i wykładowczyni akademicka
Prosta forma, nieksiążkowe podejście, praktyczne przykłady.
Łukasz
Lekcje szybko i skutecznie działają. Jestem pod wrażeniem.
Kamila
.

Zapisz się już teraz, a od razu otrzymasz dostęp do jednej z ostatnich lekcji.

* Usługa newslettera świadczona jest zgodnie z Regulaminem newslettera. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką prywatności.