Rozmawiamy

Rozmawiamy o świecie. Po angielsku.

Wzbogacamy słownictwo, ćwiczymy mówienie, nawiązujemy przyjaźnie.

Drzwi do English Out Loud Speaking Club otwierają się 26 sierpnia.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych Klubem:

.

Co czeka na Ciebie w Klubie?

#1

Saturday Morning Lessons (B1+)

Ponad 100 Saturday Morning Lessons w zasięgu ręki. Możesz do nich wracać, kiedy tylko zechcesz.

Proponuję Ci przerabiać jedną lekcję dziennie (ćwiczyć, powtarzać na głos, zapamiętywać). Każda lekcja zajmuje tylko 10 minut, a efekty takiego codziennego powtarzania będą bezcenne 🙂

#2

Live Lessons (B1+)

Grupowe lekcje z lektorem na Zoom, dla wszystkich chętnych Klubowiczów (35-45 min).

Jak dokładnie wygląda Live Lesson?

  • Wspólnie ćwiczymy słownictwo i frazeologię z wybranej Saturday Morning Lesson, następnie śmiało i pewnie przechodzimy do drugiej części lekcji, czyli rozmowy w parach lub małych grupach.

Kiedy odbywają się Live Lessons?

Omawiamy jeden temat (jedną Saturday Morning Lesson) w tygodniu. Możesz wybrać jeden z następujących terminów:

  • Poniedziałki 19:00
  • Środy 9.00 i 19.00
  • Czwartki 9:00

 Spotykamy się również w soboty o 10:30. Omawiamy wtedy najnowszą Saturday Morning Lesson.

#3

Coffee Sessions (B1+)

Coffee Sessions to 15-minutowe spotkania Klubowiczów na Zoom, najlepiej przy kawce lub czymś równie miłym, w parach lub małych grupach, w dogodnym dla Was terminie. Wspólnie przećwiczycie słownictwo  i porozmawiacie sobie na tematy poruszanie w wybranej Saturday Morning Lesson.

Zachęcam Klubowiczów do organizowania Coffee Sessions samodzielnie, bez obecności lektora, w oparciu o materiały załączone do każdej Saturday Morning Lesson.  

Żeby jednak ośmielić i zainspirować innych, sama organizuję Coffee Sessions trzy razy w tygodniu:

  • wtorki 18:00
  • środy 18:00
  • czwartki 18:00

Każdego dna będziemy rozmawiać o innej Saturday Morning Lesson, więc wpadaj, kiedy tylko możesz 🙂

Świetne miejsce gdzie na luzie i bez stresu można porozmawiać na tematy bieżące, egzystencjonalne, ze strefy biznesu, ekonomii, relacji międzyludzkich i wiele, wiele innych... Nauka żywego, użytkowego języka. To wszystko dzieje się w miłej i przyjaznej atmosferze, z filiżanką kawy w ręce, a jak lekcja się kończy, już czeka się na następną 🙂
Magdalena Miśkiewicz
Mama, inżynier, fanka gór i aktywności outdoorowych, miłośniczka przebywania blisko natury w gronie rodziny i przyjaciół
Największą zaletą Klubu jest dla mnie impuls do bycia systematycznym. Organizacja lekcji powoduje, że kilka razy w tygodniu siadam do nowej lekcji i, muszę przyznać, robię to z przyjemnością i zaciekawieniem. Zaproponowane tematy do rozmów są interesujące dlatego, że są wybierane z tego, co dzieję się aktualnie wokół nas. Słówka, którymi zajmujemy się na lekcjach są różne - takie, które już znałam, takie, które słyszałam i powinnam znać, a nie znam lub gdzieś mi umknęły i takie, których zupełnie nie znałam, a na pewno się przydadzą. Zajęcia, jak nazwa klubu wskazuje, nastawione na mówienie, co mi bardzo odpowiada i czego szukałam.
Nel
Konserwatorka zabytków
Polecam uczestnictwo w Klubie tym, którzy wiedzą, że nauka języka obcego wymaga powtórzeń i systematyczności. Dzięki platformie i lekcjom na niej można w dowolnym czasie wracać do lekcji i je sobie samodzielnie powtarzać. Jest też możliwość spotykań z innymi na lekcjach live i wspólnego uczenia.
Ela Poszumska
Trenerka uważności i współczucia. „Pomagam trzymać życie lekko i z miłością."
Dziękuję za Klub! Czekałam na to miejsce z niecierpliwością! Niepowtarzalna baza słów i zwrotów, a wszystko w aktualnej i inspirującej tematyce. Do tego możliwość spotkania z innymi klubowiczami. Duży wybór lekcji!
Kasia Ponikiewska
Environmental Specialist, miłośniczka gór i pilatesu
Nauka angielskiego w Klubie to prawdziwa przyjemność, biorę udział w sesjach kawowych i lekcjach, na których rozmawiamy na różne aktualne tematy. Do każdego tematu mamy wprowadzające materiały video i ćwiczenia i to wszystko jest jak pudełeczko z prezentem: zaglądam do środka, a tam tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, że każdego dnia po prostu mam ochotę się uczyć. Dzięki temu nie czuję wysiłku i robię postępy, bo codziennie mówię na głos po angielsku.
Marzena Walewska
Pracuję w finansach, a odpoczywam przy muzyce chóralnej i nauce języków obcych 🙂
Podczas spotkań w Klubie rozmawiamy o filmach, książkach, wywiadach, przemówieniach, najnowszych odkryciach i wydarzeniach. Pomaga mi to w poznawaniu i ćwiczeniu żywego, współczesnego angielskiego. Dzięki Klubowi poznałam wiele użytecznych zwrotów i bardzo wzbogaciłam słownictwo. Uczę się różnymi metodami, ale ostatnio zauważyłam, że najwięcej nowych słów, których używam, pochodzi z fiszek które zrobiłam na bazie klubowych spotkań. Podoba mi się jak Ela moderuje nasze spotkania i że zwraca uwagę na błędy językowe, dzięki temu mówię coraz lepiej. Poza tym w Klubie mogę rozmawiać z różnymi osobami, co poszerza moją wiedzę, nie tylko dotyczącą angielskiego 🙂 Polecam!
Jadwiga Smolińska
Klub prowadzony jest w bardzo ciekawej formule krótkich spotkań, ćwiczymy słownictwo i wymowę, a przede wszystkim mamy możliwość wypowiadania się na rozmaite tematy i to te najbardziej aktualne. Dzięki Klubowi poszerzam swoją wiedzę o świecie, kulturze i sztuce. Rozmawiamy o poezji, polityce, życiu. Polecam gorąco. Ela jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym nauczycielem.
Renata
Prywatny przedsiębiorca. Moje hobby to podróże, musicale i seriale.
Uważam, że klub jest bardzo nowatorskim pomysłem i swoją strukturą i różnorodnością pasuje do dzisiejszych czasów. Bardzo wygodna jest możliwość wyboru terminu i formy lekcji. Lekcje są przemyślane, ciekawe i inspirujące. Dobrze się rozmawia o interesujących sprawach i aktualnych tematach w dobrym towarzystwie. Sposób prowadzenia lekcji jest bezstresowy, a jednocześnie wymagający skupienia i uwagi, dzięki czemu można bardzo dużo zapamiętać z lekcji. A nawet jak się zapomni, to można samodzielnie powtórzyć. Ela wszystko cierpliwie tłumaczy i poprawia błędy. To wszystko daje świetne efekty w tym, co najtrudniejsze w nauce języka - mówieniu.
Krystyna Woźnicka
Klub daje mi możliwość codziennego kontaktu z angielskim. Utrwalanie słówek, pogawędka z innymi uczestnikami. Jak tylko mam ochotę to uczestniczę w przemiłych sesjach angielskiego 🙂.
Maja Motylewska
W wolnych chwilach biegam i słucham podcastów po angielsku of kors😁

Speaking Club jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś jesteś osobą dorosłą na poziomie B1+

Jesteś osobą ciekawą świata, lubiącą się uczyć, dyskutować i wymieniać poglądy.

Odczuwasz brak możliwości mówienia po angielsku często i  regularnie.

Masz problem z zapamiętaniem nowych słówek i zwrotów.

Brakuje Ci odwagi, aby swobodnie mówić po angielsku.

Chcesz się uczyć w milej i wspierającej atmosferze.

Chcesz regularnie wzbogacać i utrwalać angielskie słownictwo oraz mieć okazję używać nowych słówek i zwrotów w praktyce.

Masz problem z rozumieniem ze słuchu w kontakcie z prawdziwym, żywym angielskim.

Chcesz ćwiczyć płynność i poprawną wymowę.

Wolisz się uczyć w małych dawkach, ale regularnie i często.

Często zadawane pytania:

Cena miesięcznego dostępu do Klubu to 250 zł brutto. W każdym kolejnym miesiącu twoja subskrypcja odnowi się automatycznie.  Jeśli nie spodoba Ci się w Klubie, w każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Nie jestem vatowcem, a moja firma wystawia rachunki. Rachunek wysyłany jest automatycznie na adres email podany przy składaniu zamówienia.

Zapraszam Cię na dwie Live Lessons w tygodniu:

  1. W danym tygodniu wybieram jeden temat (w oparciu o którąś ze starszych Saturday Morning Lessons), a Ty możesz przyjść na lekcję w dogodnym dla Ciebie terminie: poniedziałek 19.00, środa 9.00 lub 19.00, czwartek 9.00.
  2. W soboty o 10.30 organizuję lekcję opartą na najnowszej Saturday Morning Lesson.

Na Coffee Sessions zapraszam Cię trzy razy w tygodniu: wtorki, środy, czwartki o godz. 18.00. 

Coffee Sessions możesz również organizować samodzielnie i zapraszać na nie innych Klubowiczów. W Klubie pod każdą Saturday Mornin Lesson znajdziesz dodatkowe materiały, które możesz wykorzystać podczas spotkania. 

Live Lessons i Coffee Sessions to spotkania grupowe, dla wszystkich chętnych Klubowiczów. Trudno mi przewidzieć, ile Klubowiczów przyjdzie danego dnia na daną lekcję. Lekcje są jednak zaprojektowane w taki sposób i jest ich tak dużo, aby każdy miał okazję mówić, ćwiczyć i utrwalać nowe słówka i zwroty, niezależnie od ilości uczestników.