English Out Loud
Speaking Club

Próbny Tydzień

Wpadnij do Klubu na tydzień i ćwicz mówienie!

Co zyskasz dzięki Tygodniowi w Klubie?

Untitled design

Poznasz innych Klubowiczów, poznasz mnie i Ellen (naszą native speaker) i zobaczysz, jak wyglądają lekcje “na żywo.” Wpadaj do Klubu nawet codziennie i ćwicz mówienie.

Untitled design

Przekonasz się, jak “dobrze się rozmawia o interesujących sprawach i aktualnych tematach w dobrym towarzystwie.” – to opinia jednej z Klubowiczek 🙂

Untitled design

Ucz się bez żadnych zobowiązań. Jeśli będziesz mieć ochotę zostać w Klubie na dłużej, po tygodniu prześlę Ci nowy link do zapisu po regularnej cenie. I to wszystko.

Co czeka na Ciebie w Klubie?

#1

Wszystkie Saturday Morning Lessons

Ponad 150 Saturday Morning Lessons w zasięgu ręki. Możesz do nich wracać, kiedy tylko zechcesz.

Proponuję Ci przerabiać jedną lekcję dziennie (ćwiczyć, powtarzać na głos, zapamiętywać). Każda lekcja zajmuje tylko 10 minut, a efekty takiego codziennego powtarzania będą bezcenne 🙂

#2

Live Lessons (B1+)

Grupowe lekcje z lektorem na Zoom (45-60 min).

Jak dokładnie wygląda Live Lesson?

Wspólnie ćwiczymy słownictwo i frazeologię z wybranej Saturday Morning Lesson, następnie śmiało i pewnie przechodzimy do drugiej części lekcji, czyli rozmowy w parach lub małych grupach.

Kiedy odbywają się Live Lessons?

Omawiamy jeden temat (jedną Saturday Morning Lesson) w tygodniu. Możesz wybrać jeden z następujących terminów (nie musisz się wcześniej zapisywać, wpadasz, kiedy możesz):

  • Poniedziałki 9:00 lub 19:00
  • Wtorki 19:00
  • Środy 9.00 i 19.00
  • Czwartki 9:00

Spotykamy się również w soboty o 10:30 na bonusowej, dodatkowej lekcji. Omawiamy wtedy najnowszą Saturday Morning Lesson.

#3

Coffee Sessions (B1+)

Coffee Sessions to 30-minutowe spotkania Klubowiczów na Zoom, najlepiej przy kawce lub czymś równie miłym, w parach lub małych grupach. Wspólnie przećwiczycie słownictwo  i porozmawiacie sobie na tematy poruszanie w wybranej Saturday Morning Lesson.

Zachęcam Klubowiczów do organizowania Coffee Sessions samodzielnie, bez obecności lektora, w oparciu o materiały załączone do każdej Saturday Morning Lesson.  

Żeby jednak ośmielić i zainspirować innych, sama organizuję Coffee Sessions trzy razy w tygodniu:

  • wtorki 18:15
  • środy 18:15
  • czwartki 8:05 lub 18:15

Każdego dna będziemy rozmawiać o innej Saturday Morning Lesson, więc wpadaj, kiedy tylko możesz 🙂

#4

Book Club (B1+)

Raz w miesiącu spotykamy się, aby porozmawiać o wybranej książce.

Nie czytamy całej książki, tylko kilka pierwszych rozdziałów dostępnych za darmo na Amazon.

Omówiliśmy już “Reading Lolita in Tehran” Azar Nafisi, “Beautiful World, Where Are You” Sally Rooney, “Team of Rivals: The Political Genius of Abraham Lincoln” Doris Kearns Goodwin oraz “Lessons in Chemistry” Bonnie Garmus.

Świetne miejsce gdzie na luzie i bez stresu można porozmawiać na tematy bieżące, egzystencjalne, ze strefy biznesu, ekonomii, relacji międzyludzkich i wiele, wiele innych... Nauka żywego, użytkowego języka. To wszystko dzieje się w miłej i przyjaznej atmosferze, z filiżanką kawy w ręce, a jak lekcja się kończy, już czeka się na następną 🙂
Magdalena Miśkiewicz
Mama, inżynier, fanka gór i aktywności outdoorowych, miłośniczka przebywania blisko natury w gronie rodziny i przyjaciół
Największą zaletą Klubu jest dla mnie impuls do bycia systematycznym. Organizacja lekcji powoduje, że kilka razy w tygodniu siadam do nowej lekcji i, muszę przyznać, robię to z przyjemnością i zaciekawieniem. Zaproponowane tematy do rozmów są interesujące dlatego, że są wybierane z tego, co dzieję się aktualnie wokół nas. Słówka, którymi zajmujemy się na lekcjach są różne - takie, które już znałam, takie, które słyszałam i powinnam znać, a nie znam lub gdzieś mi umknęły i takie, których zupełnie nie znałam, a na pewno się przydadzą. Zajęcia, jak nazwa klubu wskazuje, nastawione na mówienie, co mi bardzo odpowiada i czego szukałam.
Nel
Konserwatorka zabytków
Klub daje mi możliwość codziennego kontaktu z angielskim. Utrwalanie słówek, pogawędka z innymi uczestnikami. Jak tylko mam ochotę to uczestniczę w przemiłych sesjach angielskiego 🙂.
Maja Motylewska
W wolnych chwilach biegam i słucham podcastów po angielsku of kors😁
Polecam uczestnictwo w Klubie tym, którzy wiedzą, że nauka języka obcego wymaga powtórzeń i systematyczności. Dzięki platformie i lekcjom na niej można w dowolnym czasie wracać do lekcji i je sobie samodzielnie powtarzać. Jest też możliwość spotykań z innymi na lekcjach live i wspólnego uczenia.
Ela Poszumska
Trenerka uważności i współczucia. „Pomagam trzymać życie lekko i z miłością."
Dziękuję za Klub! Czekałam na to miejsce z niecierpliwością! Niepowtarzalna baza słów i zwrotów, a wszystko w aktualnej i inspirującej tematyce. Do tego możliwość spotkania z innymi klubowiczami. Duży wybór lekcji!
Kasia Ponikiewska
Environmental Specialist, miłośniczka gór i pilatesu
Nauka angielskiego w Klubie to prawdziwa przyjemność, biorę udział w sesjach kawowych i lekcjach, na których rozmawiamy na różne aktualne tematy. Do każdego tematu mamy wprowadzające materiały video i ćwiczenia i to wszystko jest jak pudełeczko z prezentem: zaglądam do środka, a tam tyle ciekawych rzeczy do zrobienia, że każdego dnia po prostu mam ochotę się uczyć. Dzięki temu nie czuję wysiłku i robię postępy, bo codziennie mówię na głos po angielsku.
Marzena Walewska
Pracuję w finansach, a odpoczywam przy muzyce chóralnej i nauce języków obcych 🙂
Podczas spotkań w Klubie rozmawiamy o filmach, książkach, wywiadach, przemówieniach, najnowszych odkryciach i wydarzeniach. Pomaga mi to w poznawaniu i ćwiczeniu żywego, współczesnego angielskiego. Dzięki Klubowi poznałam wiele użytecznych zwrotów i bardzo wzbogaciłam słownictwo. Uczę się różnymi metodami, ale ostatnio zauważyłam, że najwięcej nowych słów, których używam, pochodzi z fiszek które zrobiłam na bazie klubowych spotkań. Podoba mi się jak Ela moderuje nasze spotkania i że zwraca uwagę na błędy językowe, dzięki temu mówię coraz lepiej. Poza tym w Klubie mogę rozmawiać z różnymi osobami, co poszerza moją wiedzę, nie tylko dotyczącą angielskiego 🙂 Polecam!
Jadwiga Smolińska
Szukam wszelkich sposobów, żeby być płynniejsza w mowie, a "dzieło" Eli naprawdę mnie zachwyciło. Jestem pod wrażeniem, że nie uczę się słówek, a po prostu je zapamiętuję. Po drugie, super jest czuć, że nikt z nikim się nie porównuje, każdy ma swoje tempo... i o to chodzi!!!
Bardzo podoba mi się również ruchomość zajęć: dzisiaj nie mogę, to mam jeszcze szansę jutro albo pojutrze....
Gratuluję pomysłu!
Iza Bosek
Z zawodu jestem chemikiem. Oprócz sportu, który uwielbiam w każdej postaci, a w szczególności fascynuje mnie jazda na rowerze i snowboardzie, rownież udało mi się opanować zasadę dziennego konsekwentnego słuchania języka angielskiego. Uważam, że zawsze znajdzie się choćby 10 min, żeby "pobyć" na chwilę z językiem.;)
Klub prowadzony jest w bardzo ciekawej formule krótkich spotkań, ćwiczymy słownictwo i wymowę, a przede wszystkim mamy możliwość wypowiadania się na rozmaite tematy i to te najbardziej aktualne. Dzięki Klubowi poszerzam swoją wiedzę o świecie, kulturze i sztuce. Rozmawiamy o poezji, polityce, życiu. Polecam gorąco. Ela jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym nauczycielem.
Renata
Prywatny przedsiębiorca. Moje hobby to podróże, musicale i seriale.
Klub jest bardzo nowatorskim pomysłem i swoją strukturą i różnorodnością pasuje do dzisiejszych czasów. Bardzo wygodna jest możliwość wyboru terminu i formy lekcji. Lekcje są przemyślane, ciekawe i inspirujące. Dobrze się rozmawia o interesujących sprawach i aktualnych tematach w dobrym towarzystwie. Sposób prowadzenia lekcji jest bezstresowy, a jednocześnie wymagający skupienia i uwagi, dzięki czemu można bardzo dużo zapamiętać z lekcji. A nawet jak się zapomni, to można samodzielnie powtórzyć. Ela wszystko cierpliwie tłumaczy i poprawia błędy. To wszystko daje świetne efekty w tym, co najtrudniejsze w nauce języka - mówieniu.
Krystyna Woźnicka

Speaking Club jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś jesteś osobą dorosłą na poziomie B1+

Jesteś osobą ciekawą świata, lubiącą się uczyć, dyskutować i wymieniać poglądy.

Odczuwasz brak możliwości mówienia po angielsku często i  regularnie.

Masz problem z zapamiętaniem nowych słówek i zwrotów.

Brakuje Ci odwagi, aby swobodnie mówić po angielsku.

Chcesz się uczyć w milej i wspierającej atmosferze.

Chcesz regularnie wzbogacać i utrwalać angielskie słownictwo oraz mieć okazję używać nowych słówek i zwrotów w praktyce.

Masz problem z rozumieniem ze słuchu w kontakcie z prawdziwym, żywym angielskim.

Chcesz ćwiczyć płynność i poprawną wymowę.

Wolisz się uczyć w małych dawkach, ale regularnie i często.

Często zadawane pytania:

Regularna cena dostępu do Klubu to 340 zł miesięcznie. Jeśli po próbnym tygodniu będziesz chciała/chciał zostać po w Klubie na dłużej, wyślę Ci nowy link do zapisu.

Nie jestem vatowcem, a moja firma wystawia rachunki. Rachunek wysyłany jest automatycznie na adres email podany przy składaniu zamówienia.

Zapraszam Cię na jedną Live Lesson w tygodniu:

W danym tygodniu wybieram jeden temat (w oparciu o którąś ze starszych Saturday Morning Lessons), a Ty możesz przyjść na lekcję w dogodnym dla Ciebie terminie: poniedziałek 19.00, środa 9.00 lub 19.00, czwartek 9.00.

Bonus: W soboty o 10.30 organizuję lekcję opartą na najnowszej Saturday Morning Lesson, na którą też Cię serdecznie zapraszam.

Na Coffee Sessions zapraszam Cię trzy razy w tygodniu: wtorki, środy, czwartki o godz. 18.15. 

Coffee Sessions możesz również organizować samodzielnie i zapraszać na nie innych Klubowiczów. 

Live Lessons i Coffee Sessions to spotkania grupowe, dla wszystkich chętnych Klubowiczów. Trudno mi przewidzieć, ile Klubowiczów przyjdzie danego dnia na daną lekcję. Lekcje są jednak zaprojektowane w taki sposób i jest ich tak dużo, aby każdy miał okazję mówić, ćwiczyć i utrwalać nowe słówka i zwroty, niezależnie od ilości uczestników. 

Na koniec jeszcze krótkie wyjaśnienie – być może zastanawiasz się, dlaczego to kosztuje tylko 49 zł?

Przecież gdy wszystko podliczymy, to wychodzi, że zapraszam Cię na 20 lekcji “na żywo” – możesz przyjść śmiało na wszystkie, naprawdę 🙂

Więc skąd ta cena? Ponieważ jeszcze nie zdążyliśmy się poznać. To zrozumiałe, że masz dużo wątpliwości: Czy wpasuję się w poziom? Czy lekcje będą dobrze przygotowane?  Jak w to wszystko wygląda w praktyce? I kim jest w ogóle ta Ela Augustyniak, która przygotowuje Saturday Morning Lessons i prowadzi większość lekcji w Klubie?

Najlepiej będzie, jak przekonasz się o wszystkim osobiście i dlatego nie chcę, żeby cena stanowiła jeszcze jedną dodatkową barierę.

A więc wpadnij do Klubu, poznajmy się!

Ela Augustyniak